Fadil Asani Tearca

Muzik mp3

Home | Fotogaleri | Muzik mp3 | Chat | Download | Video Clip | Lojra | Radio Live

 
Pėr Shkarkim: Right-click - Save Target As...

 
Pėr Shkarkim: Right-click - Save Target As...

 
Pėr Shkarkim: Right-click - Save Target As...

Pėr Shkarkim: Right-click - Save Target As...

Emri i kenges       

Koha dhe madhsija

Foto

Duje vjehrren nuse

Time:  

 

 

Kush asht qan hallin ma din

Time: 

kush_te_tha_se_ste_du

Time: 

luj_moj_qik

Time

moj_e_mira_e_ksaj_mahalle

Time: 

moj_e_mira_nat_shpat

Time: 

moj_fisnike

Time: 

mos_mbaj_meri

Time: 

per_safet_boletinin

Time: 

rrall_kam_pa_kesi_bukurije

Time: 

ylli_qe_nuk_shuhet

Time: 

Meda: Prap tė dua

Emri i kenges

Koha dhe madhsija

Foto

Pse nuk qohesh me vallzhu

Time:

Sje e vetmja ne ketė bot

Time:

Prap te dua

Time:

Hajt hajt veq vazhdo

Time

Edhe krejt boten me ta fal

Time:

A ke zemer

Time:

Sa premtime mi ke fal ne takime

Time:

C''ka m''ka syri

Time:


Gjuste Vulaj

Em ri i kenges? ?????

Koha dhe madhsija

Foto

Time: ?

Time:?

Time:?

Malli p? ty

Time

Me tjet?en po ndez zjarrin

Time:?

Time:?

M?e borxh

Time:?

T?htunen n?r?je

Time:?

Plak kacerr

Time:?

Ne udhekryq

Time:?

Kurbetqar i ri

Time:?

Time:?

Ma b? me sy

Time:?

Hera e par?e dashuroj

Time:?

S'jam p? ty.mp3

Time:?

Dua me t?xan jaran

Time:?

ag-fa@bluewin.ch

d

f

In this area, we will include any links related to our business or that we think will interest our customers. We may also provide links to other interesting shops you may want to visit.

Small Business Advancement Center

www.sbaer.uca.edu

Better Business Bureau

www.bbb.org

Fadil Asani  Tearcė


 
ag-fa@bluewin.ch

Tirana Prishtina Shkupi